O nás

Veríme tomu, že každý človek si zaslúži to najlepšie pre seba a svojich blízkych, čo nám príroda dáva.

Exkluzívne spracovaná prírodná vlna z oviec, ako čisto prírodný materiál, Vám umožní využiť jej úžasné termoregulačné, antibakteriálne a trvácne vlastnosti. Už žiadne umelé materiály na tele.

Preto prinášame na trh jedinečné produkty v podobne vysokokvalitných ponožiek, pančúch a mnohých iných ďalších vlnených výrobkov.

Okrem vlneného sortimentu sme zaradili do ponuky aj tovar z bio bavlny vo vysokej kvalite.

A to naviac od slovenskej spoločnosti s viac ako 80 ročnou tradíciou.

Pretože Vy si to zaslúžite!

Som mama dvoch malých detí, ktorá má rada prírodné materiály.

Dcérku som od malička nosila v šatke a v ergonosiči. Keď sa ochladilo, zisťovala som, ako najlepšie dieťa ochrániť pred chladným počasím.

Dozvedela som sa, že na zimu je najlepší materiál vlna.

Následne som dlhým študovaním rôznych webov a e-shopov zistila, že žiaľ vlnené ponožky, legíny, pančušky a ďalší sortiment s vysokým podielom vlny (nad 95%) sa žiaľ bežne kúpiť v SR nedajú alebo sú pomerne drahé.

Aj preto, že je veľmi málo výrobcov, ktorí dokážu kvalitne a šetrne spracovať prírodnú vlnu (bez chemického ošetrenia). Ak sa aj objednať dá, zväčša iba zo zahraničných e-shop, kde je však nepomerne vyššia cena a taktiež zvýšené náklady na dopravu.

A tak začala moja snaha priniesť vysoko kvalitný sortiment aj do našich zemepisných končín 🙂

Náhodou som sa dostala k vlneným pančuškám.

Po menšom pátraní a zisťovaní som sa dozvedela, že tieto výrobky vyrába slovenský podnik Tatrasvit Svit – Socks, a.s. – avšak iba na export do zahraničia.

Výrobca má za sebou viac ako 80-ročnú tradíciu výroby.

Rada by som podporila slovenského výrobcu, ktorý prináša zákazníkom kvalitné výrobky a ktorý myslí aj na ochranu životného prostredia. Pretože používa kvalitné prírodné materiály, ktoré sú pre pokožku človeka najlepšie.

Podarilo sa mi dohodnúť dlhodobý kontrakt s vedením spoločnosti, aby sme mohli priniesť tento vynikajúci vlnený sortiment pre slovenský trh a taktiež pre zákazníkov v ďalších krajinách EÚ.