O nás

 

Verím tomu, že každý človek si zaslúži to najlepšie pre seba a svojich blízkych, čo nám príroda dáva.

Exkluzívne spracovaná prírodná vlna z oviec, ako čisto prírodný materiál, Vám umožní využiť jej úžasné termoregulačné, antibakteriálne a trvácne vlastnosti. Už žiadne umelé materiály na tele.

Preto prinášame na trh jedinečné produkty v podobne vysokokvalitných ponožiek, pančúch a mnohých iných ďalších vlnených výrobkov.

A to naviac od slovenskej spoločnosti s viac ako 80 ročnou tradíciou.

Pretože Vy si to zaslúžite!

PREČO SOM OTVORILA TENTO E-SHOP?

Som mama dvoch malých detí, ktorá má rada prírodné materiály.

Dcérku som od malička nosila v šatke a v ergonosiči. Keď sa ochladilo, zisťovala som, ako najlepšie dieťa ochrániť pred chladným počasím.

Dozvedela som sa, že na zimu je najlepší materiál vlna.

AKO TO POKRAČOVALO?

Náhodou som sa dostala k vlneným pančuškám.

Po menšom pátraní a zisťovaní som sa dozvedela, že tieto výrobky vyrába slovenský podnik Tatrasvit Svit – Socks, a.s. – avšak iba na export do zahraničia.

Výrobca má za sebou viac ako 80-ročnú tradíciu výroby.

Rada by som podporila slovenského výrobcu, ktorý prináša zákazníkom kvalitné výrobky a ktorý myslí aj na ochranu životného prostredia. Pretože používa kvalitné prírodné materiály, ktoré sú pre pokožku človeka najlepšie.

V dnešnej dobe veľa ľudí skôr prihliada na cenu a nemyslí na to, že celý deň má na sebe umelý materiál, ktorý sa väčšinou vyrába z ropy.

Takže je len na nás, či väčšiu časť dňa budeme mať na sebe materiál, ktorý pochádza z prírody alebo nie.

Vlnený sortiment zohrieva mňa aj deti pri tzv. bosonohom (ang. barefoot) štýle obúvania. Bosonohí nadšenci najmä počas zimy môžu pociťovať chlad od podlahy. Vlnené pančušky a ponožky im výborne zohrejú nohy.

A Vám takisto !